Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Romania

Welcome to Romania Alliance Forum
 
AcasaGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?

In jos 
+5
Silent
thecleric
Marmota Ucigasa
scamex
dic
9 participanți
AutorMesaj
dic

dic


Mesaje : 5
Data de înscriere : 28/09/2008

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeVin Oct 03, 2008 10:32 am

Haideti sa stabilim pe unde ne bagam sa ne facem si noi un cuib pt minerit .....
Cum am zis si-n circulara eu am 2 colonii in G7 la 7:280:4 si 5 , dar o sa ma duc si-n G8 sau G9 in functie de preferintele voastre ...
Sus In jos
scamex
player
player
scamex


Mesaje : 4
Data de înscriere : 28/09/2008
Varsta : 42

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeVin Oct 03, 2008 12:50 pm

in g7 am si eu vreo 3 care le abandonez.......e prea mare aglomeratia.....


am prins acum o colonie de 324 sloturi in g9....si cred ca pe acolo ma stabilesc eu
Sus In jos
Marmota Ucigasa
Council member
Council member
Marmota Ucigasa


Mesaje : 10
Data de înscriere : 28/09/2008
Varsta : 33
Localizare : Pitesti

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeVin Oct 03, 2008 2:25 pm

Eu am facut coloniile si cuibul meu in G6 p la 343.Am coloni peste 250 campuri plus k nu's spionat sau atacat Cool
Sus In jos
thecleric
Council member
Council member
thecleric


Mesaje : 8
Data de înscriere : 28/09/2008
Varsta : 45

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeSam Oct 04, 2008 3:51 pm

io ca de obicei , prefer G8
o sa fiu in jurul sistemului 290
Sus In jos
Silent
Council member
Council member
Silent


Mesaje : 9
Data de înscriere : 28/09/2008

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeMier Oct 08, 2008 12:20 pm

buhuhu lol! ce faceti mai va e dor de mine
Sus In jos
http://romania.lolforum.net
scamex
player
player
scamex


Mesaje : 4
Data de înscriere : 28/09/2008
Varsta : 42

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 12:18 am

te`ai plictisit deja de joc?..... Basketball
Sus In jos
Silent
Council member
Council member
Silent


Mesaje : 9
Data de înscriere : 28/09/2008

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 9:59 am

auziti ma fratilor daca nu sunt in alinta nu inseamna ca nu va ajut mai ales cei din 8 spuneti ma daa va farmeaza cineva ce drecu romani suntem un ninja merge
Sus In jos
http://romania.lolforum.net
AlleXyS




Mesaje : 1
Data de înscriere : 10/10/2008

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeVin Oct 10, 2008 12:23 pm

TheCleric...deci consider k u o sa fi colegul meu Razz

Si eu m'am bagat in g8 , sistemul 124 si prin imprejurari sa caut colonii cu multe campuri Razz oricum akolo am baza k am o colonie de 315 campuri :X:X
Sus In jos
thecleric
Council member
Council member
thecleric


Mesaje : 8
Data de înscriere : 28/09/2008
Varsta : 45

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeSam Oct 11, 2008 1:47 am

io in g8 o sami trag 5 colonii
am deja ube de 290 de filds pe sitemut 390
Sus In jos
Devilutz
player
player
Devilutz


Mesaje : 4
Data de înscriere : 11/10/2008

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeSam Oct 11, 2008 11:14 am

Eu am 2 colonii in g8 .. 8:457 si 8:458 si mai am degand sa mai fac 2 in zona aia.
Sus In jos
nicku
player
player



Mesaje : 2
Data de înscriere : 11/10/2008

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeSam Oct 11, 2008 3:34 pm

eu am toate coloniile in G9 ,prin zona lui 300 - 350 .. mari frumoase ,sunt cativa vanatori pe acolo ,dar ma inteelg cu ei ! pirat
Sus In jos
Marmota Ucigasa
Council member
Council member
Marmota Ucigasa


Mesaje : 10
Data de înscriere : 28/09/2008
Varsta : 33
Localizare : Pitesti

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeDum Oct 12, 2008 1:26 pm

Eu am 4 coloni in G6.Initial erau de minerit dar dupa ce a indraznit unu sa ma farmeze caut razbunare Twisted Evil .O sa fac cv flota sa ma razbun Evil or Very Mad .
Sus In jos
deftones




Mesaje : 2
Data de înscriere : 19/10/2008

Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitimeDum Oct 19, 2008 9:56 pm

mie nu imi place sa imi fac coloniile toate la gramada, cu atat mai putin prin cine stie ce galaxie departata Razz

asa ca pe u40 momentan am 3 in g1, 2 in g2, 2 in g3 si 1 in g4.

Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Empty
MesajSubiect: Re: Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?   Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Unde ne facem cuibul de colonii pt minerit ?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Romania :: Spam-
Mergi direct la: